Деталі матчу Манчестер Юнайтед Манчестер Сіті

Добрий перший тайм, але знову одне велике "АЛЕ"

Вже на старті гри Андре довелося знову показувати майстерність гри на стрічкі, відбиваючи м'яч після удару головою Фодена. Правда відбив на Холанда, що набігає, але виправився спритним рухом руки, знявши м'яч з ноги норвежця.

«Юнайтед» справлявся з більшестю атак «міщан», але вихід із оборони в атаку кульгав. Команда, здатна контратакувати, не могла розкритися у швидких розіграшах. При пресингу Хейлунд добре чинив тиск на «міщан», ставивши свою енергію на приклад іншій групі. У Расмуса вдалося двічі змусити помилитися Йошка Гвардіола, але в завершальній стадії справа була поганою.

Джек Гріліш, який опинився у старті лише в другому матчі поспіль після тривалої відсутності і лише набирає форму, розгойдував наш правий фланг оборони як йому зручно. А в одному моменті вдалося пробити без опору, проте Онана знову врятував.

Гра в обороні в перші хвилини матчу лише здавалася гарною, оскільки "Сіті" не задіяли велику кількість гравців в атаці. Гвардіол, який часто підключається до атак, був незвично скромний і не чинив належного тиску на фланг Далота. Зате часті набіги робив Бернарду Сілва, неабияк помучивши співвітчизника.

На 22-й хвилині, після розіграшу штрафного, Хейлунд рукою притримав Родрі у штрафному майданчику, а іспанець охоче впав на газон. Ця дія від датчанина не пройшла повз очі арбітра на VAR Майкла Олівера, який повідомив Тірні про порушення правил. Пенальті! Можна сперечатися про справедливість його призначення, але привід вказати на одинадцятиметрову позначку у рефері був. Цього разу Онана не врятував після удару Ерлінга. 0:1.

За такої гри «Юнайтед» все одно виходило доставляти проблеми при пресингу на чужій половині поля, але з усіх спроб пробити по воротах, тільки одна припала в площину. Решфорд після передачі Магуайра закинув лівою ногою на Скотті, а шотландець сильно пробив над головою Едерсона, але бразилець зреагував, відбивши м'яч на кутовий.

Тайм добігав кінця і, ймовірно, футболісти «Сіті», як і багато команд-суперників, розуміли, що «Юнайтед» втрачає концентрацію до кінця таймів. Бернарду знову накрутив Далота, а разом з ним і Скотта, навісивши у воротарську, але Онана був чудовий, залишивши команду до перерви ще у грі.

Другий тайм

У перерві Ерік, мабуть, провів найгіршу свою роботу з командою. Амрабат, який отримав жовту картку в першому таймі, був замінений на Маунта, а команда, як це часто відбувається цього сезону, не вийшла з роздягальні. Соф'ян хоч якось справлявся опорній зоні та працював у відборі, здійснив 10 передач, виграв 3 єдиноборства, двічі порушив правила, але впливав у центрі у першому таймі.

Чергова атака «Сіті», практично ідентична тій, що була перед перервою, цього разу виявилася успішною. Холанд, опинившись на самоті, пробив головою над рукою Онани з передачі того ж Бернарду. 0:2.

Ще один висновок: жодної роботи над помилками у перерві зроблено не було. Два ці моменти об'єднує те, що Далот і Мактоміней в обороні виявилися практично марними. Лінделеф же біля своїх воріт був максимально недоречним. Гравець, який мав надати надійності замість слабкого при обороні Регілону, провалив своє завдання. Двічі упустив Холанда, раніше упускав Уокера, а надалі і Фодена. Добре, що «міщани» користувалися простором за спиною Віктора набагато рідше, ніж слід було б. Розуміємо, що швед грав не на своїй позиції, але настільки погано зіграти в обороні треба постаратися.

Центр поля перестав реагувати на атакуючі дії сусідів. Відхід Амрабата звільнив Родрі та Альвареса, які мали тепер простір на половині поля «Юнайтед». Мактоміней, який непогано провів перший тайм, не зміг повноцінно взяти на себе функції Соф'яна, а Маунт, що вийшов на поле, міг з таким же успіхом залишитися на лаві запасних. Вплив від англійця виявився нульовим.

І з рахунком 0:2 все ще були шанси на інтригу. На 69-й хвилині Еріксен знайшов закидом Решфорда. Маркус прийняв м'яч на груди, прибрав хибним рухом Уокера, але пробив повз ворота. Це мав бути переломний момент, але реалізація англійця підвела.

Побиття з відсутністю центру у господарів поля продовжилося третім забитим м'ячем. Тотальна перевага «міщан» після перерви та відсутність характеру та командного духу у «Юнайтед».

Кінець матчу ж гравці зробили ще гірше своєю брудною грою. Бруну та Антоні не змогли відреагувати по-спортивному на поразку та заслужено заробили за жовтою карткою. Бразилець вийшов лише посваритися і затоптати Доку. Соромно.