Деталі матчу Копенгаген Манчестер Юнайтед

Перший тайм

3-я хвилина матчу. Далот зберіг м'яч на фланзі, протяг і передав його Бруну, який лівою ногою запалив свічку на Решфорді. Маркус пасує на Уан-Бісаку, а той знаходить Скотта між двома захисниками «Копенгагена», і Мактоміней ідеально прострілює вздовж воріт – Хейлунд бездоганно замикає у порожні ворота. Перший гол – шикарне виконання гравців та тактичні напрацювання від тренера. Початок було покладено ідеально.

Через кілька хвилин Бруну перехопив м'яч і дуже вміло скористався моментом: віддав чітко в ноги Гарначо, котрий тяг м'яч рівно стільки, скільки потрібно. Аргентинець зробив усе правильно, пробивши по воротах - віддати на Хейлунда він не міг. Вийшло вдало, адже Расмус зумів добити у порожні ворота після сейву Грабари. Хороший матч від датчанина, він знову успішний у Лізі чемпіонів, чекаємо на голи в АПЛ!

«Дияволи» чудово грали, показуючи сильні сторони нашої команди, глядачі отримували задоволення, світ був чудовий. Все виглядало дуже добре, але МЮ не може не ускладнити собі завдання: Решфорд згадав, що він чомусь ще без косяків, спускається в оборону на допомогу захисникам, але ми знаємо, що трапилося. Маркус своєю опорною ногою мало не розчавив гомілковостоп суперника, зігравши відкритими шипами, і отримав червону картку. Спірний момент, ви скажете, але якби учасники цієї сцени помінялися ролями, ваш вердикт був би зрозумілий.

Факт, що видалення позначається на грі безпосередньо, очевидний. До перерви ми пропустили два м'ячі.

Чому Мактоміней не бере участі в підборі, а опускається в лінію до захисників, і виходить бардак, при якому ні він, ні Варан не грають у розумний футбол? Так, Реш пішов, але в цьому епізоді немає впливу тієї події. Це бездарна гра Скотта в ролі опорника, про що ми говоримо досить часто. На м'ячі він діяв корисно, чого тільки асист вартий! Якби Бруну у другому таймі віддав виразну передачу в темп, то я впевнений, що Мактоміней не промазав би принаймні по м'ячу. З такої позиції шотландець вже забивав, але це все умовний спосіб – за фактом, невиразний виступ від Скотта, який знову грав не там, де повинен.

Другий гол викликає подив - спочатку Еріксен не накрив подачу з напівфланга, потім серія дивних рикошетів і м'яч влучає в руку Варана. Крім цього, пенальті, який він з Магуайром організував на пару, Рафа знову метушився і наприкінці зустрічі знову обрізався. Лінделеф зараз виглядає набагато гіднішим варіантом на роль партнера Харрі. А Онана цього разу не зумів виручити команду: черговий пенальті у ворота «Юнайтед» і 2:2 на табло.

Другий тайм

Еріксена змінив Амрабат – пояснити це рішення Тен Хага важко, оскільки данець виглядав переконливо та впевнено. Можливо, вплинуло місце зустрічі чи бажання зарядити команду новим двигуном в особі марокканця. Проте гра Софіяна у цьому матчі була жахлива.

Кульмінацією матчу став пенальті, зароблений віце-капітаном. М'яч влучив у руку суперника, яка була не в природному становищі. Фернандеш ідеально реалізує момент. 3:2 та відчуття, що «Юнайтед» виграє другу гру в цій Лізі чемпіонів.

«Дияволи» взагалі чудово повернулися в гру, мене не залишало почуття, що ось-ось і четвертий гол залетить у ворота Грабари.

Але... Гравці «Копенгагена» заметушилися на лівому фланзі, але зуміли подати м'яч на далеку штрафну, звідки втрачений Далотом Лерагер замкнув цю передачу у правий кут. Знову не накрили навіс, не вичавили гравців зі штрафного та отримали – 3:3.

Через 4 хвилини зовсім самотній гравець «Копенгагена» подає до штрафного майданчика – плутанина на другому поверсі, і відскок на Руні Бардегджі, який, поклавши корпус, добиває «Юнайтед». Є відчуття, що не вистачило саме одного гравця на нашому правому фланзі, звідки летіли подачі на останні два голи.

«Юнайтед» Тен Хага провів черговий матч, у якому виглядав краще за суперника, проте, знову лише якийсь відрізок – цього разу 20 хвилин. Після гри нідерландець сказав, що наша команда домінувала по ходу гри, а до вилучення це був найкращий виступ у сезоні. Звісно, судді також потрапили під гарячу руку.